PL EN

Nasz zespół - weterynarz Wrocław

Lekarz weterynarii Jerzy Hamala Specjalista Rozrodu Zwierząt

Najstarszy członek naszego zespołu, weterynarz z krwi i kości, przygodę z leczeniem zwierząt rozpoczął w końcówce XX wieku i do dziś dzień aktywnie pracując, wspomaga nas wiedzą i doświadczeniem. Mimo ogromnego stażu pracy na zwierzętach gospodarskich ma również ukończone studia specjalizacyjne z zakresu Chorób Psów i Kotów oraz z Rozrodu Zwierząt. Pasjonat podróży i motoryzacji.

Lekarz weterynarii Grzegorz Dziwak

W 2011 roku ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Odbył półroczny staż w Przychodni dla Ptaków i Zwierząt Egzotycznych PAROTKA w Krakowie, po czym rozpoczął pracę w Klinicznym Centrum Leczenia Małych Zwierząt we Wrocławiu i jednocześnie w Przychodni dla Ptaków i Zwierząt Egzotycznych Katedry Epizootiologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Cały czas pogłębia swoją wiedzę i umiejętności praktyczne biorąc udział w licznych sympozjach i konferencjach tematycznych (także jako wykładowca), a w 2016 roku ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych na SGGW w Warszawie. Współpracuje z licznymi fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się pomocą zwierzętom domowym i dzikim. Prywatnie wielki miłośnik zwierząt wszelakich, dzieli dom z psami, kotem, fretkami, skunksami, szopami, jeżami, kawiami, królikami, lotopałankami, wężami, jaszczurkami, ptasznikami i żółwiem (lista stale się powiększa :) ).

Lekarz weterynarii Aleksander Hamala

Medycynę weterynaryjną ukończył na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w roku 2011. Już w czasie studiów nabywał cennego doświadczenia pomagając w pracy swojemu ojcu, także lekarzowi weterynarii. Zajmując się dużymi zwierzętami gospodarskimi nie zapomniał o psach i kotach stale dokształcając się w temacie ich medycyny poprzez udział w licznych konferencjach weterynaryjnych oraz stażach klinicznych m.in. w Bayreuth w Niemczech. W roku 2016 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, aktualnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej. Cechuje się ogromnym uporem, ambicją i zaangażowaniem w niesieniu pomocy swoim pacjentom. Aby móc więcej czasu poświęcać swojej pasji postanowił utworzyć własną klinikę weterynaryjną i tak przy wsparciu rodziny i przyjaciół w 2017 roku otworzył SKVet. Wolne chwile poświęca swojej rodzinie, bokserce Dianie, adoptowanej kotce Ali i kotu rasy maine coon zawnego Józkiem, prywatnie wieloletni, aktywny pasjonat sztuk walki.

Lekarz weterynarii Agata Dąbrowska Specjalista radiologii weterynaryjnej

Już od najmłodszych lat wiedziała, że zawód lekarza, a w szczególności lekarza weterynarii jest tym, co chciałaby robić w życiu. Rodzice tylko wymyślali powody, dla których dany gatunek zwierzęcia, nie będzie tym odpowiednim. Aż w końcu udało się - została opiekunką żółwiczki o imieniu Kuba, którą zresztą ma do dziś :) Razem z Aleksandrem i Grzegorzem, kolegami z grupy, a dziś kolegami z pracy, w 2011 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W 2016 roku odbyła tygodniowy staż w Przychodni Okulistycznej dr Garncarza w Warszawie. W 2017 roku uzystała tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej. Pani Doktor interesuje się w szczególności diagnostyką obrazową, okulistyką, chirurgią miękką oraz szeroko pojętą interną i w tych obszarach poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Ma umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze swoimi pacjentami i ich opiekunami :) Prywatnie jest właścicielką nie tylko żółwia stepowego, ale również dwóch adoptowanych kotów – Tygrysa i Muffina.

Lekarz weterynarii Alicja Teodorczyk

Najmłodsza lekarka w naszym zespole - tegoroczna absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Mimo krótkiego stażu pracy doświadczenia w przyjmowaniu egzotycznych pacjentów ma całkiem sporo! W wolnych chwilach pomiędzy zajęciami pilnie dokształcała się pod czujnym okiem lekarza weterynarii Grzegorza Dziwaka. Jako członek zarządu studenckiego koła naukowego Mephitis współorganizowała liczne prelekcje i konferencje weterynaryjne na temat medycyny zwierząt egzotycznych. Ostatni rok studiów spędziła w klinikach w Lizbonie i w Warszawie, gdzie nabyła cenne doświadczenie głównie w zakresie medycyny egzotycznych ptaków, gadów i ssaków. Jest osobą bardzo ambitną, pracowitą i empatyczną. Prywatnie właścicielka kota, parki tenreków mniejszych <3 i parki świergotek seledynowych.

Lekarz weterynarii Aleksandra Winkiel

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Po skończonych studiach pracowała dwa lata w Przychodni Weterynaryjnej Kiełbowicz w Obornikach Śląskich, gdzie rozwijała się głównie w dziedzinach diagnostyki obrazowej, kardiologii oraz w kwestiach rozrodu psów i kotów. Stale uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt by pogłębiać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje zawodowe. Jest szczęśliwą posiadaczką suczki rasy pudel miniaturowy, z która uczęszcza na liczne wystawy psów oraz szkoli w zakresie posłuszeństwa i tropienia. Jej pasją jest jazda konna i fotografia. Swoją sympatią i wrażliwością szybko zyskuje sobie coraz to większą rzeszę wielbicieli wśród właścicieli zwierząt.

Joanna Janusz Technik Weterynarii

Zawsze otwarta, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata. W jej życiu zawsze były zwierzęta. W domu rodzinnym miała psy, koty, świnki morskie, szczury ... Miłość do zwierząt towarzyszy jej bezustannie. Największą pasją Asi są psy ras brachycefalicznych. Obecnie posiada 6 psów: Akitę Inu, Buldoga Angielskiego i 4 adoptowane mopsy :) Nie może patrzeć na krzywdę zwierząt dlatego wielokrotnie angażowała się w pomoc biorąc udział w odbieraniu psów z pseudohodowli, prowadziła również dom tymczasowy dla mopsów. To właśnie jej psy zainspirowały ją aby podjąć naukę w kierunku technika weterynarii.

Manager, recepcjonistka Edyta Hamala

Manager kliniki, zawsze uśmiechnięta, empatyczna posiadająca niesamowitą zdolność zjednywania sobie sympatii wszystkich zwierząt i nie tylko. Posiadaczka dwóch wspaniałych kotów oraz psa rasy bokser.

Recepcjonistka Lidia Kalitkiewicz

Nasza recepcjonistka. Zawsze niezawodna i pomocna. Nie bez powodu nazywamy ją „Kierowniczką”. Z uśmiechem pomoże Państwu w doborze odpowiedniej karmy i akcesoriów dla pupila. Od dziecka lubiła zwierzęta, była posiadaczką szczurów, papug, kotów, psów, a aktualnie wychowuję suczkę rasy maltańczyk. Na co dzień dba o swój piękny ogród i ogląda stare polskie filmy.

Nie czekaj!

Zarejestruj się online

Rejestracja

Zadzwoń do nas

image/svg+xml 791 998 999