PL EN

Nasz zespół - weterynarz Wrocław

Lekarz weterynarii Jerzy Hamala Specjalista Rozrodu Zwierząt

Najstarszy członek naszego zespołu, weterynarz z krwi i kości, przygodę z leczeniem zwierząt rozpoczął w końcówce XX wieku i do dziś dzień aktywnie pracując, wspomaga nas wiedzą i doświadczeniem. Mimo ogromnego stażu pracy na zwierzętach gospodarskich ma również ukończone studia specjalizacyjne z zakresu Chorób Psów i Kotów oraz z Rozrodu Zwierząt. Pasjonat podróży i motoryzacji.

Lekarz weterynarii Aleksander Hamala Specjalista Chorób Psów i Kotów, Specjalista Chirurgii Weterynaryjnej

Medycynę weterynaryjną ukończył na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w roku 2011. Już w czasie studiów nabywał cennego doświadczenia pomagając w pracy swojemu ojcu, także lekarzowi weterynarii. Zajmując się dużymi zwierzętami gospodarskimi nie zapomniał o psach i kotach stale dokształcając się w temacie ich medycyny poprzez udział w licznych konferencjach weterynaryjnych oraz stażach klinicznych m.in. w Bayreuth w Niemczech. W roku 2016 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, w 2019 roku ukończył specjalizacje z Chirurgii Weterynaryjnej. Cechuje się ogromnym uporem, ambicją i zaangażowaniem w niesieniu pomocy swoim pacjentom. Aby móc więcej czasu poświęcać swojej pasji postanowił utworzyć własną klinikę weterynaryjną i tak przy wsparciu rodziny i przyjaciół w 2017 roku otworzył SKVet. Wolne chwile poświęca swojej rodzinie, bokserce Dianie i Nucce oraz trzech wspaniałych kotów rasy maine coon, prywatnie wieloletni, aktywny pasjonat sztuk walki - Karate, Israeli Krava Maga, a aktualnie Kick-Boxing

Edyta Hamala Menadżer

Menadżer kliniki, z wykształcenia ekonomista jednak los zwierząt nigdy nie był jej obojętny dlatego razem z mężem w 2017 roku postanowiła otworzyć klinikę SKVet , od najmłodszych lat miłośniczka psów i kotów, zawsze uśmiechnięta, pomocna, empatyczna posiadająca niesamowitą zdolność zjednywania sobie sympatii wszystkich zwierząt i nie tylko. Prywatnie posiadaczka trzech wspaniałych kotów rasy maine coon oraz dwóch psów rasy bokser Dianę i Nuce. Wolne chwile poświęca swojej rodzinie oraz podróżom.

Lekarz weterynarii Agata Dąbrowska Specjalista Radiologii Weterynaryjnej, Specjalista Chirurgii Weterynaryjnej

Już od najmłodszych lat wiedziała, że zawód lekarza, a w szczególności lekarza weterynarii jest tym, co chciałaby robić w życiu. Rodzice tylko wymyślali powody, dla których dany gatunek zwierzęcia, nie będzie tym odpowiednim. Aż w końcu udało się - została opiekunką żółwiczki o imieniu Kuba, którą zresztą ma do dziś :) Razem z Aleksandrem i Grzegorzem, kolegami z grupy, a dziś kolegami z pracy, w 2011 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W 2016 roku odbyła tygodniowy staż w Przychodni Okulistycznej dr Garncarza w Warszawie. W 2017 roku uzystała tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej. Pani Doktor interesuje się w szczególności diagnostyką obrazową, okulistyką, chirurgią miękką oraz szeroko pojętą interną i w tych obszarach poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Ma umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze swoimi pacjentami i ich opiekunami. Prywatnie jest właścicielką nie tylko żółwia stepowego, ale również dwóch adoptowanych kotów – Muffina i Ruma oraz tenreka mniejszego o imieniu Hugo :)

Lekarz weterynarii Grzegorz Dziwak Specjalista Zwierząt Nieudomowionych

W 2011 roku ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Odbył półroczny staż w Przychodni dla Ptaków i Zwierząt Egzotycznych PAROTKA w Krakowie, po czym rozpoczął pracę w Klinicznym Centrum Leczenia Małych Zwierząt we Wrocławiu i jednocześnie w Przychodni dla Ptaków i Zwierząt Egzotycznych Katedry Epizootiologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Cały czas pogłębia swoją wiedzę i umiejętności praktyczne biorąc udział w licznych sympozjach i konferencjach tematycznych (także jako wykładowca), a w 2016 roku ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych na SGGW w Warszawie. Współpracuje z licznymi fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się pomocą zwierzętom domowym i dzikim. Prywatnie wielki miłośnik zwierząt wszelakich, dzieli dom z psami, kotem, fretkami, skunksami, szopami, jeżami, kawiami, królikami, lotopałankami, wężami, jaszczurkami, ptasznikami i żółwiem (lista stale się powiększa :) ).

Lekarz weterynarii Aleksandra Gut Specjalista Radiologii Weterynaryjnej

Bardzo pomocna i sympatyczna. Pasję do opieki nad zwierzętami wyniosła z domu, czego następstwem było otrzymanie w 2016 roku tytułu Lekarza Weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Dzięki swojej ambicji zaczęła zdobywać doświadczenie zawodowe już podczas studiów. Następnie pracowała w przychodni rodzinnej razem z tatą i bratem. Aktualnie kontynuuje studia specjalistyczne oraz śledzi najnowsze trendy sztuki weterynaryjnej poprzez uczestnictwo w konferencjach, szczególnie tych o tematyce RTG, USG oraz endoskopii. Zdobywana wiedza teoretyczna i praktyczna już niedługo pozwolą jej zostać Specjalistką Radiologii Weterynaryjnej. Jej niepozorna sylwetka może być myląca, ale pozostałe pasje pielęgnowane od dziecka czyli narciarstwo zjazdowe oraz żeglarstwo regatowe dały jej charakter i rękę, dzięki którym porazi sobie nawet z tymi większymi pacjentami. W domu rodzinnym, tęsknią za nią jej pies Tofik oraz kotka Miśka.

Lekarz weterynarii Aleksandra Winkiel

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Po skończonych studiach pracowała w Przychodni Weterynaryjnej Kiełbowicz w Obornikach Śląskich, gdzie rozwijała się głównie w dziedzinach diagnostyki obrazowej, kardiologii oraz w kwestiach rozrodu psów i kotów. Ukończyła stopień podstawowy oraz zaawansowany z zakresu echokardiografii weterynaryjnej. W klinice zajmuje się między innymi wykonywaniem USG serca u psów i kotów. Stale uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt by pogłębiać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje zawodowe. Jest szczęśliwą posiadaczką suczki rasy pudel miniaturowy, z która uczęszcza na liczne wystawy psów oraz szkoli w zakresie posłuszeństwa i tropienia. Jej pasją jest jazda konna i fotografia. Swoją sympatią i wrażliwością szybko zyskuje sobie coraz to większą rzeszę wielbicieli wśród właścicieli zwierząt.

Lekarz weterynarii Justyna Brzostowska

Lubi mówić o sobie, że jest dziewczyną od psów, szczurów i lisa. Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2019 r. O tym, że chce w przyszłości zostać lekarzem weterynarii, wiedziała od zawsze i od najmłodszych lat zaczytywała się w prasie poświęconej zarówno psom, jak i dzikim zwierzętom. Cenne doświadczenie nabywa nieustannie pod czujnym okiem dr Grzegorza Dziwaka, zaś wiedzę z zakresu chorób zwierząt egzotycznych i nie tylko pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach oraz szkoleniach. Prywatnie pasjonatka psich sportów, z ukochaną suczką Uri zdały między innymi egzamin IPO 2, a także zadeklarowana miłośniczka szczurzej inteligencji, co dość sprytnie wykorzystuje jej pokaźne szczurze stadko..

Lekarz weterynarii Marta Długoszowska - Nicoś Specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka wrocławskiej medycyny weterynaryjnej. W 2015 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów. Szczególnie interesuje się dermatologia i hematologia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach , szkoleniach i konferencjach naukowych , odbywając konsultacje z ekspertami. Pracę traktuje jak swoje powołanie. Jest sumienna i zaangażowana. Pacjenta zawsze stawia na pierwszym miejscu. Największą miłością darzy psy. Właścicielka jamnika szorstkowłosego . W wolnym czasie pasjonują ja podróże ,szczególnie kulinarne. Jej pasja jest cukiernictwo - doskonale piecze , dekoruje i eksperymentuje tworząc wyśmienite ciasta.

Lekarz weterynarii Katarzyna Murawska

Od zawsze wiązała swoją przyszłość z ratowaniem zwierząt. W domu rodzinnym towarzyszyły jej ptaki, gryzonie i psy. Jako nastolatka spędzała wolny czas w radomskim schronisku, pomagając bezdomniakom. Swoją przygodę z weterynarią zaczęła w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, następnie trafiła na Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, by spełniać marzenia o leczeniu zwierząt egzotycznych, gdzie w 2021 roku ukończyła studia weterynaryjne. Przez cały okres nauki zdobywała doświadczenie w leczeniu zwierząt nieudomowionych pod czujnym okiem specjalistów w naszej klinice. Od 2017 roku prowadzi dom tymczasowy "Szczurza Ferajna", gdzie pod opieką miała setki szczurów, którym udało się znaleźć kochające domy. Za działalność wolontariacką otrzymała wyróżnienie w plebiscycie "Serce Dla Zwierząt" organizowanym przez miasto Wrocław. Pracowała również z wieloma gatunkami papug, dzięki czemu doskonale rozumie ich potrzeby i zachowania. Szczególnie istotny jest dla niej dobrostan zwierząt. Aktywnie angażuje się w poprawę warunków utrzymania gryzoni, królików, ptaków i gadów.Prywatnie właścicielka stada szczurów i adoptowanej suni Zizi. Miłośniczka wysokich gór i gier planszowych.

Lekarz weterynarii Jakub Kędzior

Ukończył studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od samego początku związany z medycyną zwierząt egzotycznych. Jako student aktywnie działał w SKN Medycyny Zwierząt Egzotycznych Mephitis. Doświadczenie zbywał na licznych stażach oraz praktykach między innymi w Brnie oraz Lizbonie. Jest autorem i współautorem prac naukowych nagradzanych na międzynarodowych konferencjach w kraju i za granicą. Zainteresowania zawodowe skupia wokół szeroko pojętej medycyny zwierząt nieudomowionych, diagnostyki obrazowej oraz endoskopii. W wolnym czasie czyta reportaże, uprawia pływanie i canicross.

Lekarz weterynarii Natalia Ciccocelli

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Weterynaria była jej marzeniem od dziecka. Szczególne miejsce w jej sercu zajmują szynszyle, posiada ich aż 6. To właśnie przez miłość do tych gryzoni rozpoczęła się jej przygoda z medycyną zwierząt nieudomowionych.Już podczas studiów większość swojego wolnego czasu spędzała na zdobywaniu wiedzy praktycznej . Po ukończonych studiach odbyła staż w naszej klinice. Następnie chcąc zdobyć nowe doświadczenia rozpoczęła pracę w Katowicach w jednej z klinik całodobowych, gdzie poszerzała wiedzę z zakresu medycyny ratunkowej.

Mgr. inż. Gabriela Kwas

Absolwentka technikum weterynaryjnego, ukończyła studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie w 2016 uzyskując tytuł zawodowy zootechnika. Potrafi rozluźnić nawet najbardziej spiętego i zestresowanego pacjenta, a także rozruszać mięśnie i stawy po skomplikowanej operacji. Jest również certyfikowanym zoofizjoterapeutą psów i kotów, co niezwykle doceniają nasi szpitalni podopieczni. Odbyła praktyki w chorzowskim ZOO, przeprowadzając badania naukowe na temat żywienia żyraf i wielbłądów. Zwierzęta duże i małe są jej pasją od dzieciństwa. Oprócz spiętych mięśni potrafi rozluźnić napiętą atmosferę swoim ciepłym uśmiechem, a także całym mnóstwem zabawnych opowieści o Panu Psie - dystyngowanym westie a także pudlu o imieniu Buba, którzy mają to szczęście mieć swojego prywatnego masażystę.

Technik weterynarii Joanna Janusz

Zawsze otwarta, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata. W jej życiu zawsze były zwierzęta. W domu rodzinnym miała psy, koty, świnki morskie, szczury ... Miłość do zwierząt towarzyszy jej bezustannie. Największą pasją Asi są psy ras brachycefalicznych. Obecnie posiada 6 psów: Akitę Inu, Buldoga Angielskiego i 4 adoptowane mopsy :) Nie może patrzeć na krzywdę zwierząt dlatego wielokrotnie angażowała się w pomoc biorąc udział w odbieraniu psów z pseudohodowli, prowadziła również dom tymczasowy dla mopsów. To właśnie jej psy zainspirowały ją aby podjąć naukę w kierunku technika weterynarii.

Technik weterynarii mgr Sylwia Kacperska Behawiorystka

Pasjonatka psiej i kociej psychiki, a także biologii zwierząt, w szczególności etologii. Na studiach przeprowadzała badania na temat zaburzeń behawioralnych zwierząt nieudomowionych. Ukończyła technikum weterynaryjne w Jeleniej Górze w 2012 roku oraz studia magisterskie na kierunku biologia na Uniwersytecie Wrocławskim w 2018 roku. Jest również dyplomowaną behawiorystką zwierząt towarzyszących oraz certyfikowaną trenerką psów. Tajniki biologii jak i psychiki zwierząt nie są jej obce, co bardzo ułatwia jej pracę, a także chętnie służy radą przy bardziej krnąbrnych pacjentach. Prywatnie właścicielka uroczego psa Bogo rasy Welsh Corgi Pembroke, z którym aktywnie uczestniczy w wystawach psów oraz trenuje obedience i nosework, a także kameleona jemeńskiego Justina.

Technik weterynarii Małgośka Mura Uniatowicz

Jak sama o sobie mówi – przed zostaniem technikiem weterynarii robiła rzeczy nieważne. Przygodę ze zwierzętami zaczynała pływaczkami żółtobrzeżkami w słoiku i dokarmianiem jeży. Życie dzieli z dwoma psami – jednym mniej rasowym od drugiego, ogród – z wiewiórką Kazimierzem i kosem Jasiem. Coraz bardziej zafascynowana pracą ze zwierzętami dzikimi. To ten typ, który nawet w wizytowej torebce znajdzie smaczki dla Twojego psa.

Technik weterynarii Jakub Adamus

Do Wrocławia przyjechał aż z województwa świętokrzyskiego, w celu dalszego zdobywania wiedzy o mniejszych i większych zwierzętach na kierunku zootechnika, na Uniwersytecie Przyrodniczym. Do najbliższych jego sercu zwierząt należą przede wszystkim koty i węże. Nie ma jednak zwierzęcia, któremu nie poświęciłby swojej uwagi i czułości, szczególną sympatią darząc wszelkie zwierzęta egzotyczne od owadów, przez pajęczaki, do płazów, gadów czy ptaków. W jego obecności prawie każdy kot staje się spokojniejszy, stąd też często asystuje kolegom z zespołu w trakcie wizyt tych najbardziej wymagających, rozmruczanych pacjentów.
Prywatnie koci tata trzech futer: Nevy Masquerade - Albiona, Devon Rexa - Oberona i adoptowanego długowłosego brytyjczyka - Imbira, oraz pytona dywanowego, gekona toke, felsumy madagaskarskiej i kilku ptaszników. W wolnym czasie uwielbia gotować, szczególnie dobrze czując się wśród smaków kuchni wschodu i włoskiej. Kocha również piec (oczywiście dla całego zespołu) i słuchać muzyki, którą często zagłusza swoim własnym wokalem, który szkoli od 13 roku życia.

Technik weterynarii Sylwia Joniak

Z wykształcenia technik weterynarii. Zaraz po szkole pracowała ponad 2 lata w Klinice dla Koni, co było nie lada wyzwaniem oraz ogromna przygoda z której czerpie garściami do dziś w pracy z małymi zwierzętami. Można z nią konie kraść. Nie boi się pracy. Empatyczna i zawsze gotowa do pomocy. Z dokładnością i precyzja wyczyści koci i psi  uśmiech. 

Prywatnie uwielbia górskie wycieczki. Opiekunka Foczki - radosnej suczki w typie labradora, Sushiego - psiego   dżentelmena  o pięknych oczach oraz Chibiego - rudego kociego jegomościa który doskonale odnajduje się w psim stadzie i czasem myśli ze jest psem. 

Mgr. Marta Jesariew recepcjonistka

Ukończyła studia na kierunku chemia biologiczna a następnie zajmowała się syntezą ciekłych kryształów, jednak porzuciła pracę naukową. Od najmłodszych lat zakochana w czworonogach wszelkiej maści, zwłaszcza gryzoniach i koniach. Wielokrotnie przeprowadzane na przestrzeni lat interwencje oraz adopcje chomików - którym jest szczególnie oddana - przerodziły się w pomoc małym ssakom. Prowadziła dom tymczasowy, a następnie - wierząc z pełnym przekonaniem, że ratowanie zwierząt w potrzebie, edukacja opiekunów i odpowiedzialny rozród nieodłącznie się zazębiają - założyła hodowlę rodowodowych chomików syryjskich. Autorka wielu artykułów edukacyjnych na temat gryzoni. Prywatnie jest opiekunką nie tylko gromadki chomików syryjskich, ale i dwóch utytułowanych wystawowo świnek morskich.

Nie czekaj!

Zarejestruj się online

Rejestracja

Umów się na wizytę

image/svg+xml 791 998 999
Cookies menadżer