PL EN

Nasz zespół - weterynarz Wrocław

Lekarz weterynarii Jerzy Hamala Specjalista Rozrodu Zwierząt

Najstarszy członek naszego zespołu, weterynarz z krwi i kości, przygodę z leczeniem zwierząt rozpoczął w końcówce XX wieku i do dziś dzień aktywnie pracując, wspomaga nas wiedzą i doświadczeniem. Mimo ogromnego stażu pracy na zwierzętach gospodarskich ma również ukończone studia specjalizacyjne z zakresu Chorób Psów i Kotów oraz z Rozrodu Zwierząt. Pasjonat podróży i motoryzacji.

Lekarz weterynarii Aleksander Hamala Specjalista Chorob Psow i Kotow

Medycynę weterynaryjną ukończył na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w roku 2011. Już w czasie studiów nabywał cennego doświadczenia pomagając w pracy swojemu ojcu, także lekarzowi weterynarii. Zajmując się dużymi zwierzętami gospodarskimi nie zapomniał o psach i kotach stale dokształcając się w temacie ich medycyny poprzez udział w licznych konferencjach weterynaryjnych oraz stażach klinicznych m.in. w Bayreuth w Niemczech. W roku 2016 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, aktualnie kończy specjalizacje z Chirurgii Weterynaryjnej.

Cechuje się ogromnym uporem, ambicją i zaangażowaniem w niesieniu pomocy swoim pacjentom. Aby móc więcej czasu poświęcać swojej pasji postanowił utworzyć własną klinikę weterynaryjną i tak przy wsparciu rodziny i przyjaciół w 2017 roku otworzył SKVet. Wolne chwile poświęca swojej rodzinie, bokserce Dianie i Nuce adoptowanej kotce Ali i kotu rasy maine coon zawnego Józkiem, prywatnie wieloletni, aktywny pasjonat sztuk walki - Karate, Israeli Krava Maga, a aktualnie Kick-Boxing.

Menadżer Edyta Hamala

Menadżer kliniki, z wykształcenia ekonomista jednak los zwierząt nigdy nie był jej obojętny, dlatego razem z mężem w 2017 roku postanowiła otworzyć klinikę SKVet. Od najmłodszych lat miłośniczka psów i kotów, zawsze uśmiechnięta, pomocna, empatyczna, posiadająca niesamowitą zdolność zjednywania sobie sympatii wszystkich zwierząt i nie tylko. Prywatnie posiadaczka trzech wspaniałych kotów rasy Maine Coon oraz dwóch psów rasy Bokser Dianę i Nuce. Wolne chwile poświęca swojej rodzinie oraz podróżom.

Lekarz weterynarii Agata Dąbrowska Specjalista Radiologii Weterynaryjnej

Już od najmłodszych lat wiedziała, że zawód lekarza, a w szczególności lekarza weterynarii jest tym, co chciałaby robić w życiu. Rodzice tylko wymyślali powody, dla których dany gatunek zwierzęcia, nie będzie tym odpowiednim. Aż w końcu udało się - została opiekunką żółwiczki o imieniu Kuba, którą zresztą ma do dziś :) Razem z Aleksandrem i Grzegorzem, kolegami z grupy, a dziś kolegami z pracy, w 2011 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W 2016 roku odbyła tygodniowy staż w Przychodni Okulistycznej dr Garncarza w Warszawie. W 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej. Pani Doktor interesuje się w szczególności diagnostyką obrazową, okulistyką, chirurgią miękką oraz szeroko pojętą interną i w tych obszarach poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Ma umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze swoimi pacjentami i ich opiekunami. Prywatnie jest właścicielką nie tylko żółwia stepowego, ale również dwóch adoptowanych kotów – Muffina i Ruma oraz tenreka mniejszego o imieniu Hugo :)

Lekarz weterynarii Grzegorz Dziwak Specjalista Zwierząt Nieudomowionych

W 2011 roku ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Odbył półroczny staż w Przychodni dla Ptaków i Zwierząt Egzotycznych PAROTKA w Krakowie, po czym rozpoczął pracę w Klinicznym Centrum Leczenia Małych Zwierząt we Wrocławiu i jednocześnie w Przychodni dla Ptaków i Zwierząt Egzotycznych Katedry Epizootiologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Cały czas pogłębia swoją wiedzę i umiejętności praktyczne biorąc udział w licznych sympozjach i konferencjach tematycznych (także jako wykładowca), a w 2016 roku ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych na SGGW w Warszawie. Współpracuje z licznymi fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się pomocą zwierzętom domowym i dzikim. Prywatnie wielki miłośnik zwierząt wszelakich, dzieli dom z psami, kotem, fretkami, skunksami, szopami, jeżami, kawiami, królikami, lotopałankami, wężami, jaszczurkami, ptasznikami i żółwiem (lista stale się powiększa :) ).

Lekarz weterynarii Alicja Teodorczyk

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Ostatni rok studiów spędziła w klinikach w Lizbonie i w Warszawie, gdzie nabyła cenne doświadczenie głównie w zakresie medycyny egzotycznych ptaków, gadów i ssaków. Po ukończonych studiach odbyła staż zawodowy w klinice SKVet pod czujnym okiem lekarza weterynarii Grzegorza Dziwaka. W roku 2018 rozpoczęła studia specjalizacyjne z chorób zwierząt nieudomowionych na SGGW w Warszawie. Szczególnym zainteresowaniem darzy pierzastych pacjentów, a w czasie wolnym od pracy opiekuje się parą szalonych lorysek tęczowych i prowadzi fanpage "Bird Doctor". Jest osobą bardzo ambitną, pracowitą i empatyczną.

Lekarz weterynarii Aleksandra Winkiel

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Po skończonych studiach pracowała w Przychodni Weterynaryjnej Kiełbowicz w Obornikach Śląskich, gdzie rozwijała się głównie w dziedzinach diagnostyki obrazowej, kardiologii oraz w kwestiach rozrodu psów i kotów. Ukończyła stopień podstawowy oraz zaawansowany z zakresu echokardiografii weterynaryjnej. W klinice zajmuje się między innymi wykonywaniem USG serca u psów i kotów. Stale uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt by pogłębiać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje zawodowe. Jest szczęśliwą posiadaczką suczki rasy pudel miniaturowy, z która uczęszcza na liczne wystawy psów oraz szkoli w zakresie posłuszeństwa i tropienia. Jej pasją jest jazda konna i fotografia. Swoją sympatią i wrażliwością szybko zyskuje sobie coraz to większą rzeszę wielbicieli wśród właścicieli zwierząt.

Lekarz weterynarii Agnieszka Bartoszewicz

Absolwentka wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Jej największą pasją jest rozród psów i kotów, ale interesuje się również szeroko pojętą interną oraz chirurgią miękką. Jest autorką licznych publikacji dotyczących rozrodu zwierząt. Obecnie w trakcie pisania pracy doktorskiej oraz studiów specjalizacyjnych z tego zakresu. Cały czas rozwija się poprzez udział w konferencjach naukowych i licznych kursach w kraju i zagranicą. Medycyna weterynaryjna jest dla niej wielką pasją i codziennym wyzwaniem. Prywatnie opiekunka dwóch ukochanych psów rasy Flat Coated Retriever: Wintera i Lexi oraz, przebywającej na zasłużonej emeryturze, klaczy - Jaśnie Pani.

Lekarz weterynarii Aleksandra Mruk

Bardzo pomocna i sympatyczna. Pasję do opieki nad zwierzętami wyniosła z domu, czego następstwem było otrzymanie w 2016 roku tytułu Lekarza Weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Dzięki swojej ambicji zaczęła zdobywać doświadczenie zawodowe już podczas studiów. Następnie pracowała w przychodni rodzinnej razem z tatą i bratem. Aktualnie kontynuuje studia specjalistyczne oraz śledzi najnowsze trendy sztuki weterynaryjnej poprzez uczestnictwo w konferencjach, szczególnie tych o tematyce RTG, USG oraz endoskopii. Zdobywana wiedza teoretyczna i praktyczna już niedługo pozwolą jej zostać Specjalistką Radiologii Weterynaryjnej. Jej niepozorna sylwetka może być myląca, ale pozostałe pasje pielęgnowane od dziecka czyli narciarstwo zjazdowe oraz żeglarstwo regatowe dały jej charakter i rękę, dzięki którym porazi sobie nawet z tymi większymi pacjentami. W domu rodzinnym, tęsknią za nią jej pies Tofik oraz kotka Miśka.

Technik Weterynarii Joanna Janusz

Zawsze otwarta, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata. W jej życiu zawsze były zwierzęta. W domu rodzinnym miała psy, koty, świnki morskie, szczury ... Miłość do zwierząt towarzyszy jej bezustannie. Największą pasją Asi są psy ras brachycefalicznych. Obecnie posiada 6 psów: Akitę Inu, Buldoga Angielskiego i 4 adoptowane mopsy :) Nie może patrzeć na krzywdę zwierząt dlatego wielokrotnie angażowała się w pomoc biorąc udział w odbieraniu psów z pseudohodowli, prowadziła również dom tymczasowy dla mopsów. To właśnie jej psy zainspirowały ją aby podjąć naukę w kierunku technika weterynarii.

Technik weterynarii Monika Jaworska

Najmłodsza osoba z naszego zespołu. Od najmłodszych lat miała duży kontakt ze zwierzętami. Podjęła naukę w kierunku technika weterynarii, żeby móc pracować i pomagać jednocześnie. Działa aktywnie na rzecz zwierząt. Jest wolontariuszką we wrocławskim Stowarzyszeniu Pomocy Królikom. Interesuje się głównie zwierzętami egzotycznymi. Prywatnie posiada trzy adoptowane koty, dwa króliki, psa, stado szczurów, węża (rodzinka stale się powiększa :)).

Technik weterynarii Zuzanna Zielińska

W 2016 roku ukończyła magisterskie studia z Biotechnologii i.. stwierdziła, że nie tędy droga. Znacznie bardziej wciągały ją weekendowe zajęcia w Technikum Weterynaryjnym w związku z czym poszła za ciosem i obecnie jest na III roku Medycyny Weterynaryjnej. Pierwsze dwa lata doświadczenia jako Technik nabyła w Klinice Psa i Kota we Wrocławiu. Od dziecka w domu odpowiedzialna była za swoje ukochane pieski, kotki, chomiki, rybki, kanarki i króliki i znajdowała z nimi wspólny język. Wolny czas umila sobie jazdą konną i podróżami.

Recepcjonistka Lidia Kalitkiewicz

Nasza recepcjonistka. Zawsze niezawodna i pomocna. Nie bez powodu nazywamy ją "Kierowniczką". Z uśmiechem pomoże Państwu w doborze odpowiedniej karmy i akcesoriów dla pupila. Od dziecka lubiła zwierzęta, była posiadaczką szczurów, papug, kotów, psów, a aktualnie wychowuję suczkę rasy maltańczyk. Na co dzień dba o swój piękny ogród i ogląda stare polskie filmy.

Recepcjonistka Elżbieta Owedyk

Nigdy nie jest za późno na zmiany a do odważnych świat należy - dewiza ta towarzyszy jej przez całe życie. Przeszła długą drogę zawodową, aby w dojrzałym wieku ostatecznie spełnić swoje marzenia, które towarzyszyły jej od dzieciństwa. Odkąd pamięta, to właśnie koty stanowiły dla niej niezwykłe i pełne tajemnic zwierzęta. Z czasem miłość do kotów przerodziła się w konkretne działanie na rzecz poprawienia ich losu. W ramach wolontariatu niesie pomoc wolno żyjącym i porzuconym kotom, czynnie współpracuje z fundacjami m.in. fotografując kocich kandydatów do adopcji. Praca na stanowisku recepcjonistki w Klinice SKVet pośród specjalistów z dziedziny weterynarii, stała się ukoronowaniem jej marzeń. W wolnym czasie pogłębia wiedzę związaną z behaworem oraz żywieniem kotów. Jest petsitterką. Możecie Państwo zawsze liczyć na jej pomoc w doborze odpowiedniej karmy oraz uzyskać poradę w temacie trudnych kocich charakterków.

Nie czekaj!

Zarejestruj się online

Rejestracja

Umów się na wizytę

image/svg+xml 791 998 999