PL EN

Nasz zespół - weterynarz Wrocław

Lekarz weterynarii Jerzy Hamala Specjalista Rozrodu Zwierząt

Najstarszy członek naszego zespołu, weterynarz z krwi i kości, przygodę z leczeniem zwierząt rozpoczął w końcówce XX wieku i do dziś dzień aktywnie pracując, wspomaga nas wiedzą i doświadczeniem. Mimo ogromnego stażu pracy na zwierzętach gospodarskich ma również ukończone studia specjalizacyjne z zakresu Chorób Psów i Kotów oraz z Rozrodu Zwierząt. Pasjonat podróży i motoryzacji.

Lekarz weterynarii Aleksander Hamala Specjalista Chorób Psów i Kotów, Specjalista Chirurgii Weterynaryjnej

Medycynę weterynaryjną ukończył na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w roku 2011. Już w czasie studiów nabywał cennego doświadczenia pomagając w pracy swojemu ojcu, także lekarzowi weterynarii. Zajmując się dużymi zwierzętami gospodarskimi nie zapomniał o psach i kotach stale dokształcając się w temacie ich medycyny poprzez udział w licznych konferencjach weterynaryjnych oraz stażach klinicznych m.in. w Bayreuth w Niemczech. W roku 2016 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, w 2019 roku ukończył specjalizacje z Chirurgii Weterynaryjnej. Cechuje się ogromnym uporem, ambicją i zaangażowaniem w niesieniu pomocy swoim pacjentom. Aby móc więcej czasu poświęcać swojej pasji postanowił utworzyć własną klinikę weterynaryjną i tak przy wsparciu rodziny i przyjaciół w 2017 roku otworzył SKVet. Wolne chwile poświęca swojej rodzinie, bokserce Dianie i Nucce oraz trzech wspaniałych kotów rasy maine coon, prywatnie wieloletni, aktywny pasjonat sztuk walki - Karate, Israeli Krava Maga, a aktualnie Kick-Boxing

Edyta Hamala Menadżer

Menadżer kliniki, z wykształcenia ekonomista jednak los zwierząt nigdy nie był jej obojętny dlatego razem z mężem w 2017 roku postanowiła otworzyć klinikę SKVet , od najmłodszych lat miłośniczka psów i kotów, zawsze uśmiechnięta, pomocna, empatyczna posiadająca niesamowitą zdolność zjednywania sobie sympatii wszystkich zwierząt i nie tylko. Prywatnie posiadaczka trzech wspaniałych kotów rasy maine coon oraz dwóch psów rasy bokser Dianę i Nuce. Wolne chwile poświęca swojej rodzinie oraz podróżom.

Lekarz weterynarii Agata Dąbrowska Specjalista Radiologii Weterynaryjnej, Specjalista Chirurgii Weterynaryjnej

Już od najmłodszych lat wiedziała, że zawód lekarza, a w szczególności lekarza weterynarii jest tym, co chciałaby robić w życiu. Rodzice tylko wymyślali powody, dla których dany gatunek zwierzęcia, nie będzie tym odpowiednim. Aż w końcu udało się - została opiekunką żółwiczki o imieniu Kuba, którą zresztą ma do dziś :) Razem z Aleksandrem i Grzegorzem, kolegami z grupy, a dziś kolegami z pracy, w 2011 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W 2016 roku odbyła tygodniowy staż w Przychodni Okulistycznej dr Garncarza w Warszawie. W 2017 roku uzystała tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej. Pani Doktor interesuje się w szczególności diagnostyką obrazową, okulistyką, chirurgią miękką oraz szeroko pojętą interną i w tych obszarach poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Ma umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze swoimi pacjentami i ich opiekunami. Prywatnie jest właścicielką nie tylko żółwia stepowego, ale również dwóch adoptowanych kotów – Muffina i Ruma oraz tenreka mniejszego o imieniu Hugo :)

Lekarz weterynarii Grzegorz Dziwak Specjalista Zwierząt Nieudomowionych

W 2011 roku ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Odbył półroczny staż w Przychodni dla Ptaków i Zwierząt Egzotycznych PAROTKA w Krakowie, po czym rozpoczął pracę w Klinicznym Centrum Leczenia Małych Zwierząt we Wrocławiu i jednocześnie w Przychodni dla Ptaków i Zwierząt Egzotycznych Katedry Epizootiologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Cały czas pogłębia swoją wiedzę i umiejętności praktyczne biorąc udział w licznych sympozjach i konferencjach tematycznych (także jako wykładowca), a w 2016 roku ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych na SGGW w Warszawie. Współpracuje z licznymi fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się pomocą zwierzętom domowym i dzikim. Prywatnie wielki miłośnik zwierząt wszelakich, dzieli dom z psami, kotem, fretkami, skunksami, szopami, jeżami, kawiami, królikami, lotopałankami, wężami, jaszczurkami, ptasznikami i żółwiem (lista stale się powiększa :) ).

Lekarz weterynarii Aleksandra Gut Specjalista Radiologii Weterynaryjnej

Bardzo pomocna i sympatyczna. Pasję do opieki nad zwierzętami wyniosła z domu, czego następstwem było otrzymanie w 2016 roku tytułu Lekarza Weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Dzięki swojej ambicji zaczęła zdobywać doświadczenie zawodowe już podczas studiów. Następnie pracowała w przychodni rodzinnej razem z tatą i bratem. Aktualnie kontynuuje studia specjalistyczne oraz śledzi najnowsze trendy sztuki weterynaryjnej poprzez uczestnictwo w konferencjach, szczególnie tych o tematyce RTG, USG oraz endoskopii. Zdobywana wiedza teoretyczna i praktyczna już niedługo pozwolą jej zostać Specjalistką Radiologii Weterynaryjnej. Jej niepozorna sylwetka może być myląca, ale pozostałe pasje pielęgnowane od dziecka czyli narciarstwo zjazdowe oraz żeglarstwo regatowe dały jej charakter i rękę, dzięki którym porazi sobie nawet z tymi większymi pacjentami. W domu rodzinnym, tęsknią za nią jej pies Tofik oraz kotka Miśka.

Lekarz weterynarii Alicja Teodorczyk Specjalista Zwierząt Nieudomowionych<

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Ostatni rok studiów spędziła w klinikach w Lizbonie i w Warszawie, gdzie nabyła cenne doświadczenie głównie w zakresie medycyny egzotycznych ptaków, gadów i ssaków. Po ukończonych studiach odbyła staż zawodowy w klinice SKVet pod czujnym okiem lekarza weterynarii Grzegorza Dziwaka. W roku 2018 rozpoczęła studia specjalizacyjne z chorób zwierząt nieudomowionych na SGGW w Warszawie. Szczególnym zainteresowaniem darzy pierzastych pacjentów, a w czasie wolnym od pracy opiekuje się parą szalonych lorysek tęczowych i prowadzi fanpage "Bird Doctor". Jest osobą bardzo ambitną, pracowitą i empatyczną.

Dr. n. wet. Lekarz weterynarii Agnieszka Bartoszewicz

Absolwentka wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Jej największą pasją jest rozród psów i kotów, ale interesuje się również szeroko pojętą interną oraz chirurgią miękką. Jest autorką licznych publikacji dotyczących rozrodu zwierząt. Obecnie w trakcie pisania pracy doktorskiej oraz studiów specjalizacyjnych z tego zakresu. Cały czas rozwija się poprzez udział w konferencjach naukowych i licznych kursach w kraju i zagranicą. Medycyna weterynaryjna jest dla niej wielką pasją i codziennym wyzwaniem. Prywatnie opiekunka dwóch ukochanych psów rasy Flat Coated Retriever: Wintera i Lexi oraz, przebywającej na zasłużonej emeryturze, klaczy - Jaśnie Pani.

Lekarz weterynarii Aleksandra Winkiel

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Po skończonych studiach pracowała w Przychodni Weterynaryjnej Kiełbowicz w Obornikach Śląskich, gdzie rozwijała się głównie w dziedzinach diagnostyki obrazowej, kardiologii oraz w kwestiach rozrodu psów i kotów. Ukończyła stopień podstawowy oraz zaawansowany z zakresu echokardiografii weterynaryjnej. W klinice zajmuje się między innymi wykonywaniem USG serca u psów i kotów. Stale uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt by pogłębiać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje zawodowe. Jest szczęśliwą posiadaczką suczki rasy pudel miniaturowy, z która uczęszcza na liczne wystawy psów oraz szkoli w zakresie posłuszeństwa i tropienia. Jej pasją jest jazda konna i fotografia. Swoją sympatią i wrażliwością szybko zyskuje sobie coraz to większą rzeszę wielbicieli wśród właścicieli zwierząt.

Lekarz weterynarii Justyna Brzostowska

Lubi mówić o sobie, że jest dziewczyną od psów, szczurów i lisa. Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2019 r. O tym, że chce w przyszłości zostać lekarzem weterynarii, wiedziała od zawsze i od najmłodszych lat zaczytywała się w prasie poświęconej zarówno psom, jak i dzikim zwierzętom. Cenne doświadczenie nabywa nieustannie pod czujnym okiem dr Grzegorza Dziwaka, zaś wiedzę z zakresu chorób zwierząt egzotycznych i nie tylko pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach oraz szkoleniach. Prywatnie pasjonatka psich sportów, z ukochaną suczką Uri zdały między innymi egzamin IPO 2, a także zadeklarowana miłośniczka szczurzej inteligencji, co dość sprytnie wykorzystuje jej pokaźne szczurze stadko..

Lekarz weterynarii Aneta Cieplińska

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2019 roku. Jej przygoda z weterynarią rozpoczęła się już w wieku nastoletnim, kiedy podjęła wolontariat w jednej z Gliwickich Klinik Weterynaryjnych. W trakcie studiów należała do Studenckiego Koła Naukowego Medycyny Zwierząt Egzotycznych „Mephitis”, sprawując opiekę nad licznymi zwierzętami począwszy od gryzoni, po gady, ptaki, a nawet pająki. Jej zainteresowania weterynaryjne w głównej mierze dotyczą zwierząt egzotycznych, zwlaszcza w stomatologii gryzoni i zajęczaków. Ukończyła kurs w zakresie ultrasonografii, w tym struktur drobnych m.in. gałki ocznej. W wolnych chwilach kocha malować na płótnie. Jest niezwykle aktywna, pływa, jeździ na rowerze, kocha jazdę konno,a także gry planszowe. Posiadała trzy piękne koty rasy maine coon. Obecnie jest opiekunką trzech królików: dwóch miniaturek i jednego karzełka teddy. Nowym członkiem rodziny jest adoptowany pies Grizli - łobuz o uśmiechu anioła. Cechuje ją uroczy i promienny uśmiech oraz empatia i ciepło w stosunku do każdego pacjenta.

Lekarz weterynarii Marta Długoszowska - Nicoś Specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka wrocławskiej medycyny weterynaryjnej. W 2015 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów. Szczególnie interesuje się dermatologia i hematologia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach , szkoleniach i konferencjach naukowych , odbywając konsultacje z ekspertami. Pracę traktuje jak swoje powołanie. Jest sumienna i zaangażowana. Pacjenta zawsze stawia na pierwszym miejscu. Największą miłością darzy psy. Właścicielka jamnika szorstkowłosego . W wolnym czasie pasjonują ja podróże ,szczególnie kulinarne. Jej pasja jest cukiernictwo - doskonale piecze , dekoruje i eksperymentuje tworząc wyśmienite ciasta.

Lekarz weterynarii Monika Stańczykowska

Ukończyła wrocławski Wydział Medycyny Weterynaryjnej w 2013 roku. Docenia internę psów i kotów za złożoność, która daje możliwości do nieustannego zgłębiania wiedzy. Zarówno podczas studiów, jak i po uzyskaniu dyplomu zdobywała doświadczenie we wrocławskich przychodniach oraz gabinetach. Ale to właśnie zapoczątkowana w dzieciństwie miłość do kawii domowych i innych małych ssaków zadecydowała o podjęciu pracy w ośrodku przyjmującym wyłącznie zwierzęta egzotyczne. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Obecnie zgłębia zagadnienia diagnostyki obrazowej. Ukończyła kurs echokardiografii weterynaryjnej dla początkujących u prof. dr hab. Urszuli Pasławskiej oraz kurs badania ultrasonograficznego gryzoni i zajęczaków u lek. wet. Wojciecha Borawskiego. Miłośniczka wystroju wnętrz oraz włoskiej kuchni i kawy. Wolne chwilę spędza z rodziną, w tym dwiema kawiami George'm i Bianką oraz budożką angielską Pajdą.

Lekarz weterynarii Katarzyna Murawska

Od zawsze wiązała swoją przyszłość z ratowaniem zwierząt. W domu rodzinnym towarzyszyły jej ptaki, gryzonie i psy. Jako nastolatka spędzała wolny czas w radomskim schronisku, pomagając bezdomniakom. Swoją przygodę z weterynarią zaczęła w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, następnie trafiła na Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, by spełniać marzenia o leczeniu zwierząt egzotycznych, gdzie w 2021 roku ukończyła studia weterynaryjne.  Przez cały okres nauki zdobywała doświadczenie w leczeniu zwierząt nieudomowionych pod czujnym okiem specjalistów w naszej klinice. Od 2017 roku prowadzi dom tymczasowy "Szczurza Ferajna", gdzie pod opieką miała setki szczurów, którym udało się znaleźć kochające domy. Za działalność wolontariacką otrzymała wyróżnienie w plebiscycie "Serce Dla Zwierząt" organizowanym przez miasto Wrocław. Pracowała również z wieloma gatunkami papug, dzięki czemu doskonale rozumie ich potrzeby i zachowania. Szczególnie istotny jest dla niej dobrostan zwierząt. Aktywnie angażuje się w poprawę warunków utrzymania gryzoni, królików, ptaków i gadów.Prywatnie właścicielka stada szczurów i adoptowanej suni Zizi. Miłośniczka wysokich gór i gier planszowych.

Mgr. inż. Gabriela Kwas

Absolwentka technikum weterynaryjnego, ukończyła studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie w 2016 uzyskując tytuł zawodowy zootechnika. Potrafi rozluźnić nawet najbardziej spiętego i zestresowanego pacjenta, a także rozruszać mięśnie i stawy po skomplikowanej operacji. Jest również certyfikowanym zoofizjoterapeutą psów i kotów, co niezwykle doceniają nasi szpitalni podopieczni. Odbyła praktyki w chorzowskim ZOO, przeprowadzając badania naukowe na temat żywienia żyraf i wielbłądów. Zwierzęta duże i małe są jej pasją od dzieciństwa. Oprócz spiętych mięśni potrafi rozluźnić napiętą atmosferę swoim ciepłym uśmiechem, a także całym mnóstwem zabawnych opowieści o Panu Psie - dystyngowanym westie a także pudlu o imieniu Buba, którzy mają to szczęście mieć swojego prywatnego masażystę.

Technik weterynarii Joanna Janusz

Zawsze otwarta, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata. W jej życiu zawsze były zwierzęta. W domu rodzinnym miała psy, koty, świnki morskie, szczury ... Miłość do zwierząt towarzyszy jej bezustannie. Największą pasją Asi są psy ras brachycefalicznych. Obecnie posiada 6 psów: Akitę Inu, Buldoga Angielskiego i 4 adoptowane mopsy :) Nie może patrzeć na krzywdę zwierząt dlatego wielokrotnie angażowała się w pomoc biorąc udział w odbieraniu psów z pseudohodowli, prowadziła również dom tymczasowy dla mopsów. To właśnie jej psy zainspirowały ją aby podjąć naukę w kierunku technika weterynarii.

Technik weterynarii mgr Sylwia Kacperska Behawiorystka

Pasjonatka psiej i kociej psychiki, a także biologii zwierząt, w szczególności etologii. Na studiach przeprowadzała badania na temat zaburzeń behawioralnych zwierząt nieudomowionych. Ukończyła technikum weterynaryjne w Jeleniej Górze w 2012 roku oraz studia magisterskie na kierunku biologia na Uniwersytecie Wrocławskim w 2018 roku. Jest również dyplomowaną behawiorystką zwierząt towarzyszących oraz certyfikowaną trenerką psów. Tajniki biologii jak i psychiki zwierząt nie są jej obce, co bardzo ułatwia jej pracę, a także chętnie służy radą przy bardziej krnąbrnych pacjentach. Prywatnie właścicielka uroczego psa Bogo rasy Welsh Corgi Pembroke, z którym aktywnie uczestniczy w wystawach psów oraz trenuje obedience i nosework, a także kameleona jemeńskiego Justina.

Technik weterynarii Klaudia Kujawa

Natalia Bułgajewska recepcjonistka

Wielbicielka królików wszystkich ras. Pokochała je za bardzo ruchliwe noski i urocze ogonki. Od 3 lat czynnie działa w Stowarzyszeniu Pomocy Królikom. Pomoc roztacza przede wszystkim nad królikami najbardziej schorowanymi, często pozbawionymi zębów. Empatyczna, wrażliwa, potrafi jednak zachować zimną krew. Praca w Klinice SKVet pozwala jej zdobywać wiedzę na temat królików, ich chorób oraz leczenia. Oprócz noszenia transporterów z królikami, podnosi ciężary na siłowni i stara się prowadzić aktywny tryb życia. Chętnie doradzi najlepszej jakości pokarm dla zajęczaków oraz gryzoni. Stara się, aby w sklepiku były same zdrowe zioła , sianko , granulat oraz przekąski dla naszych małych pupili.

Wiktoria Majchrzycka recepcjonistka

Z wykształcenia mgr finansów i rachunkowości oraz technik weterynarii. Porzuciła pracę w korporacji na rzecz nowej pasji, którą stało się niesienie pomocy zwierzętom. Od kilku lat na własną rękę pomaga bezdomnym i wolno żyjącym kotom. Posiada doświadczenie w oswajaniu "trudnych" zwierząt poparte dużymi sukcesami na tym polu. Chętnie doradza na temat zdrowego żywienia zwierząt oraz pomaga rozwiązywać problemy behawioralne. Ambitna, uparta i bezkompromisowa, zdecydowana na wszystko aby pomóc zwierzętom w potrzebie. Prawdziwa kocia matka, wyczulona na każde miauknięcie. Setki kotów zawdzięczają jej nowe życie i wspaniałe domy. Prywatnie szczęśliwa opiekunka czterech kotów.

Marta Jesariew recepcjonistka

Nie czekaj!

Zarejestruj się online

Rejestracja

Umów się na wizytę

image/svg+xml 791 998 999