PL EN

Rejestracja wizyt SKVet

W trosce o Państwa wygodę uprzejmie prosimy o zarezerwowanie ilości czasu stosownej do potrzeby, np. nie umawiamy wizyt wymagających długotrwałej diagnostyki na 15 minut. W przypadku niepewności prosimy o rejestrację telefoniczną.

Informujemy, że w klinice obowiązuje rejestracja wizyt i kolejność przyjmowania:

Poza kolejnością przyjmowane są przypadki nagłe, z zagrożeniem życia pacjenta, wymagające natychmiastowej pomocy.

Według umówionej kolejności przyjmowane są wizyty rejestrowane na daną godzinę – umówiona godzina przyjęć jest godziną szacowaną, może ulec opóźnieniu, np. w związku z pojawieniem się nagłego przypadku lub koniecznością przedłużenia wcześniejszej wizyty.

wizyty nieumówione, niewymagające nagłej pomocy, przyjmowane są w miarę możliwości pomiędzy wizytami umówionymi – czas oczekiwania może być różny.

w przypadku braku możliwości przyjęcia pacjenta nieumówionego w godzinach dziennego dyżuru, wizyta odbędzie się w ramach nocnego dyżuru (wyższa opłata za wizytę).

Należy wziąć pod uwagę, iż w klinice jest także szpital i umówione wizyty i zabiegi dotyczą nie tylko zwierząt oczekujących w poczekalni.

Na dyżurze nocnym nie obowiązuje rejestracja.

W przypadku konieczności przeprowadzenia dłuższego zabiegu na dyżurze nocnym, kiedy w klinice jest tylko jeden lekarz, klinika może zostać zamknięta, a przyjęcia wstrzymane.

Rejestracja online

Nie czekaj!

Zarejestruj się online

Rejestracja

Umów się na wizytę

image/svg+xml 791 998 999
Cookies menadżer